Bazen sorularınızı telefonda açıklamak
daha kolayolabilir, hafta içi 11.00 – 16.00
saatleri arasıbizi arayabilirsiniz.

0850 309 77 59

Sorularınız ve sorunlarınız içinbize e-posta
adresimizdenulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza
engeç 1 iş günüiçindedönüş yapıyoruz.

[email protected]

Yakında...

Organizasyon Sigortası

Firmalara organizasyon sigortası hizmeti sunar. Bu özellik sayesinde düğün firmaları, beklenmedik durumlara karşı sigortalı olur ve müşterilerine ek bir güvence sağlar. Organizasyonun iptali, tarih değişiklikleri veya acil durumlar gibi durumlarla ilgili finansal koruma sağlanır.

Online Organizasyon Satışı

Organizasyon firmalarına online olarak organizasyon satışı yapma imkanı sunar. Müşteriler, platform üzerinden düğün paketleri, ek hizmetler ve diğer organizasyon detaylarını görüntüleyebilir ve satın alabilir. Bu sayede, düğün firmaları yeni müşteriler çekebilir ve işlerini genişletebilirler.

Alışveriş Kredisi

Organizasyon firmalarının müşterilerine alışveriş kredisi imkanı sunar. Müşteriler, düğün organizasyonları için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri satın alırken, alışveriş kredisi kullanabilir ve ödemelerini daha esnek bir şekilde gerçekleştirebilir..

Organizasyonlarınızı bizimle planlayın.

Etkinlik planlama sürecini daha kolay, daha verimli ve daha doğru hale getiriyoruz. Rezervex, organizatörlerin zamanlarını ve kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur ve daha iyi bir etkinlik deneyimi sunmak için gereken tüm bilgileri sağlar.

Teknoloji, başarıya giden yolda yalnızca bir araçtır;
gerçek güç, onu kullanabilenlerdedir.

@2023 Muhabbet Şarküteri ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.